Bizimle iletişim kur
Manager

Telefon numarası : 86-18761554585

Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD

Yixing huayuan bambu ve ahşap sanayi işbirliği. LTD

  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
  • Yixing huayuan bamboo and wood industry co. LTD
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, Satıcı
Markalar huayuan No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 2.5 Million-5 Million Yıl kurulan 2000
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş
Yixing Huayuan Bambu ve Ahşap Ürünleri Co, Ltd Yixing City güzel bambu kaynağı ile ünlü bulunan, profesyonel bir üretici bambu güneşlikler, paspaslar ve perdeler prodcing uzmanlaşmıştır. Firmamız 2000 yılında kurulmuş, 2 milyondan fazla ABD dollors yıllık satış ile 5000 metrekare kapsar. Bambu ürünleri tüm dünyada satılmaktadır. "Kaliteli ürünler, en iyi fiyatlar, müşterileri karşılamak için" yönetim prensibi ile, biz kesinlikle ISO9001 kalite sistem standardı yürütmek, sürekli iç yönetim geliştirmek ve araştırmalarımızı güçlendirmek ve üretim gücümüzü artırmak ve müşterilerimize iyi hizmetler sunmak için geliştirme gücü. Biz içtenlikle bizimle işbirliği ve fabrikamızı ziyaret etmek için dünyadaki tüm arkadaşlar edilir. Sizinle iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz!

Geçmiş
Yixing Huayuan Bambu ve Ahşap Ürünler Co, Ltd Yixing City bulunan, yaklaşık 20 yıl bambu güneşlikler konusunda uzmanlaşmıştır. Müşteri taleplerini karşılamak için hiçbir çaba sarf etmemeyi taahhüt ettik ve son olarak yüksek kaliteli ancak düşük üretim maliyetlerinin iki katına ulaştık. Çekirdek olarak müşterinin ihtiyaçlarına bağlı kalarak, ambalaj endüstrisinin gelişimini yönlendirecek yüksek teknoloji, yüksek kaliteli sert kutu teknolojisi çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Hizmet
Hizmetlerimiz

Bambu jaluzi konusunda uzmanlaşmış yaklaşık 20 yıl.

10 yılı aşkın deneyimli servis siparişinizi destekliyor.

Hızlı teslimat hizmetleri, müşteri memnuniyeti oranının% 99'a ulaşmasına yardımcı olur.

Hızlı teslimat, küçük MOQ.

Yüksek kalite, zengin deneyimli, mükemmel hizmet güvenilir uzmanınız olacaktır.

Fabrikamız onlarca yıllık üretim tecrübesine sahiptir.

Müşterilere farklı şartname bambu güneşlikler sağlayabiliriz.

Biz müşterileri ile uzun vadeli işbirliği arıyoruz, biz tüm müşterilerimiz için en iyi hizmeti ve satış sonrası hizmeti yapacak. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size ilk kez cevap vereceğiz.

Ekibimiz
Kendini işine adamış satış personelimiz, müşterinin beklentilerini karşılamak ve aşmak için bu ekstra milden asla uzaklaşmadı. Müşterilerimize, işletmeleri veya sektörleri ne olursa olsun aynı sadakat ve özveri ile davranıyoruz.